Сивохо відкриває платформу для реінтеграції ОРДЛО, у РНБО нічого не знають

17.2.2020 в 18:09 · 20Переглядів Суспільство

Радник секретаря Ради нацбезпеки і оборони Сергій Сивохо заявив, що 19 лютого стартує Національна платформа примирення і єдності

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Наразі.Медіа.

Будь-який мирний процес починається з діалогу. Ми допоможемо людям по обидва боки лінії зіткнення слухати і чути. Вже багато зроблено. Але ще більше роботи попереду“, – написав Сивохо.

19 лютого – старт Національної платформи примирення і єдності. Наше завдання – “наводити мости”. Менше слів – більше справ“, – додав радник серктаря РНБО.

У пресслужбі РНБО щодо подробиць роботи платформи примирення повідомили, що Сивохо є позаштатним радником і його контактів не мають і також їм нічого не відомо про подібну діяльність.

У команді Сивохо Суспільному розповіли, що платформу створена у рамках виконання завдань президента щодо розробки нової дієвої політики гуманітарної реінтеграції Донбасу.

Платформа – це не організація чи фонд! Платформа – центр, що об’єднує урядові ініціативи та громадський сектор навколо ідеї припинення війни і відбудови Донбасу та України“, – йдеться у повідомленні.

У Сивохо зазначили, що метою діяльності платформи є налагодження діалогу між громадянами України, яких розділила війна, подолання наслідків війни та створення передумов для встановлення стійкого миру та відбудови мирного життя.

Також у радника РНБО додали, що дизайн платформи та визначення її завдань здійснювалися протягом останніх 4 місяців командою експертів з комунікацій, психологів, конфліктологів, професійних медіаторів і вона отримала схвальні відгуки від представників профільних міжнародних неурядових організацій.

Стрічка новин

Стрічка новин