Суд по американському військовому Крейгу був перенесений

9.11.2020 в 11:42 Армія

Суд постановив екстрадувати Крейга Ленга, захист готує апеляцію – адвокат

Печерський районний суд Києва постановив екстрадувати американського військового Крейга Ленга до Сполучених Штатів. На сьогоднішній день, 9-го листопада суд по громадянину США був перенесений.

Адвокат Олександр Веремієнко порівняв справу Ленга зі справою етнічного інгуша Тимура Тумгоєва, який був виданий до Росії в 2018 році. Слід зазначити, що він брав участь у лавах добровольців АТО.

“Це “Тумгоєв-2″. По беззаконню видають його в Америку без гарантій”, – сказав Веремієнко.

Адвокат додав, що захист скористається своїм правом оскаржити вирок і має п’ять днів на апеляцію. Зараз, за словами Веремієнка, Ленг не перебуває під вартою.

“Сьогодні нам не пощастило, але ми все ще віримо в Бога. Всім, хто прийшов цього вечора і став на мій захист – дякую вам. Ми подамо апеляцію і просимо вас і надалі молитися за нашу сім’ю в ці важкі часи“, – написав він на своїй Фейсбук-сторінці.

Правоохоронні органи Сполучених Штатів Америки вимагають екстрадиції Крейґа Ленґа. У Штатах його підозрюють у подвійному вбивстві літньої пари з метою пограбування у Флориді. За словами адвоката, американець відкидає обвинувачення.

У жовтні 2019 року суд у Вінниці заарештував американця. У грудні він просив в українського суду захисту та статусу біженця.

Ленґ – колишній американський військовий. Брав участь у бойових діях в Іраку й Афганістані. В Україну вперше потрапив у 2015-му. Приєднався до “Правого сектору”. Із добровольцями на фронті він провів понад рік.

У 2016 році, коли з’явилася легальна можливість, Ленґ разом з бійцями “Грузинського легіону” підписав контракт із Збройними силами України й отримав український військовий квиток. Служив на передовій в районі Світлодарської дуги. 

Також раніше повідомлялося, що в Росії військовослужбовець застрелив трьох людей на аеродромі.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин