Суд оголосив вироки чернігівцям, які вербували дівчат для сексуальної експлуатації в ОАЕ

19.2.2021 в 14:55 · 12Переглядів Суспільство

Деснянський районний суд Чернігова на 5 років позбавив волі двох торгівців людьми, яких два роки тому затримала поліція під час спроби трансферу дівчат до Об’єднаних Арабських Еміратів

Про це повідомляє пресслужба обласного управління Національної поліції.

У березні 2018 року правоохоронці припинили діяльність транснаціонального злочинного угрупування. Поліція встановила, що до складу злочинної групи входили двоє чернігівців та громадянка ОАЕ, яка приймала там дівчат.

Як розповів начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Антон Милосердов, злочинна група протягом 2017-2018 років вербувала молодих дівчат привабливої зовнішності, щоб отримувати прибутки. Обирали за принципом вродливості та складного матеріального становища.

“Дівчатам чернігівці обіцяли платню в розмірі від 2000 до 4000 доларів США та хороші умови проживання в ОАЕ. За кожну переправлену дівчину вони отримували з Еміратів до $1000. Поліцейські довели факти вербування спільниками та подальшої сексуальної експлуатації за кордоном чотирьох потерпілих”, — зазначено у повідомленні.

Слідчі відкрили справу за ч. 2 статті 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від 5 до 12 років.

Провадження з обвинувальним актом слідчі передали до суду 25 травня 2018 року. У лютому 2021 року Деснянський райсуд засудив двох причетних до цього людей до п’яти років позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що Зеленський планує залучити ОАЕ до будівництва гавані для яхт в Одесі.

Стрічка новин