Спецслужби ФРН попереджають про загрозу ісламського терору у Німеччині

5.11.2022 в 11:51 Суспільство

Глава спецслужби ФРН Томас Гальденванг попередив про загрозу радикального ісламу в країні

Про це Томас Гальденванг повідомив в інтерв’ю телеканалу ARD.

Так, за словами глави спецслужби ФРН, у зв’язку із низкою терактів останніми тижнями в Європі, необхідно уважно стежити за “вже відомими небезпечними елементами”.

Серед них напевно є ті, хто замислювався про вчинення аналогічних злочинів, вважає Гальденванг. У той же час, глава спецслужби підкреслив, що рівень небезпеки, за оцінками відомства, не змінився.

“У минулому я завжди говорив, що рівень небезпеки ісламістського терору незмінно високий”, - сказав Гальденванг.

За його словами, ісламістський теракт може статися у будь-який час і у Німеччині. Основною причиною терактів останніх тижнів глава спецслужби вважає карикатури на пророка Мухаммеда у Франції, які “змусили кипіти з емоцій ісламістів”.

Спецслужби, враховують той факт, що і у Німеччині у певних колах активно обговорюються ці події, виявляючи солідарність, підкреслив Гальденванг.

За даними агентства, напередодні у Франкфурті-на-Майні заборонили демонстрацію проти карикатур на пророка Мухаммеда і паризького сатиричного журналу Charlie Hebdo. Відмова влади міста обґрунтували тим, що демонстрація на 200 учасників загрожує громадському порядку і безпеці.

“Після неймовірно жорстоких терактів у Франції та Австрії Європа сумує разом з близькими жертв. Саме зараз демонстрація проти Charlie Hebdo у нашому ліберальному і відкритому світі місті є неприйнятною”, - підкреслив член міської ради Маркус Франк.

Франк зазначив, що свобода думки і зборів - це вище благо, однак зараз необхідно не допустити подальшого загострення ситуації.

Також раніше повідомлялося, що Францію охопила хвиля терактів.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин