Сьогодні розширюють список професій до обов’язкового щеплення від Covid-19

9.12.2022 в 13:18 Суспільство

9 грудня набирає чинності наказ Міністерства охорони здоров’я про розширення переліку професій, для яких потрібно обов’язково вакцинуватися від COVID-19

Про це повідомляв раніше міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу 22 листопада.

З 9 грудня набуває чинності наказ про розширення переліку професій, для яких вакцинація є обов’язковою. А саме мова про: працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади; працівників установ та закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів; працівників підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (Укрпошта, Укрзалізниця та інші).

Працівників, які не вакцинуватимуться проти COVID-19 протягом періоду дії карантину, буде усунено від роботи без збереження заробітної плати. Однак люди, які мають протипоказання до проведення щеплень, не підлягатимуть обов’язковій вакцинації.

Нагадаємо, згідно з наказом МОЗу від 8 листопада обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів; місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів; освітніх закладів та наукових установ.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин