Служба безпеки прийшла з обшуками на 1+1 (відео)

5.2.2020 в 20:02 · 11Переглядів Суспільство

У приміщенні офісу “1+1” в Києві на вулиці Куринівській проводять обшук співробітники СБУ

Про це повідомляє “УНІАН” з посиланням на керівника департаменту журналістських розслідувань “1+1 медіа” Максима Шиленка, передає Наразі.Медіа.

Обшук проходить в студії проєкту “Гроші”,  редактором якого є Олександр Дубінський – нардеп фракції “Слуга народу”.

Слідчий відмовився повідомити про причини обшуку, посилаючись на таємницю слідства. Проте із відео випливає, що відповідні дії проводяться в рамках розслідування щодо прослуховування прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Зокрема співробітників СБУ цікавить робоче місце помічника Дубінського Євгена Куксіна.

Кореспонденту Наразі.Медіа у пресслужбі відомства повідомили, що слідчі дії відбуваються відповідно рішенню суда. Втручання у роботу телевізійного каналу не відбувається.

Також додали, що обшуки здійснюються щодо певних осіб осіб, за місцями ймовірного створення та зберігання аудіофайлів, отриманих незаконним шляхом.

Раніше українські ЗМІ з посиланням на поінформованих співрозмовників повідомляли, що вже на ранок після появи в інтернеті записів прослуховування Зеленський отримав довідку від СБУ щодо того, як могло здійснюватися прослуховування, ким, де монтувалося і як розміщувалося на YouTube. Того ж дня, президент отримав аналогічний документ від МВД.

Ні СБУ, ні МВД остаточних висновків не було зроблено, але в одному звіти збіглися точно: ролик змонтований на десктопі журналіста телевізійної програми, яка займається розслідуваннями на одному з найрейтинговіших телеканалів.

Теги:

Стрічка новин

Стрічка новин