Ще недобудований на Росії атомний криголам “Арктика” вже вийшов з ладу

11.2.2020 в 18:06 · 55Переглядів Суспільство

Атомний, який почали будувати ще криголам не пройшов швартових випробувань

Термін здачі головного атомного криголама “Арктика” знову поставлений під сумнів. Як повідомляють російські ЗМІ, при швартових випробувань через коротке замикання.

Причини поламки і рекомендації по відновленню двигуна повинна визначити комісія Балтзаводу до 20 лютого. Якщо буде потрібно заміна двигуна, це може серйозно вплинути на термін здачі “Арктики”, яка була запланована на початок літа.

Також наголошується, що на головному атомному криголамі «Арктика» потужністю 60 МВт вийшов з ладу гребний електродвигун (ГЕД) на правому валу. Як випливає з відповідного акту, 4 лютого під час пусконалагоджувальних робіт системи електроруху при поданні напруги від перетворювача частоти на правий ГЕД спрацював захист і сталося аварійне відключення перетворювача частоти.

Виявлено замикання на корпус носової обмотки статора ГЕД, обмотка була пошкоджена. Відповідно до наказу гендиректора заводу Олексія Каділова, створена комісія на чолі з головним будівельником кораблів Кирилом Мядзютой, яка повинна встановити причини інциденту з ГЕД і дати рекомендації по відновленню до 20 лютого.

Результат пошуку зображень за запитом атамоход арктика

Контракт на будівництво головного атомного криголама “Арктика”, що входить в Об’єднану суднобудівну корпорацію Балтзаводу, укладений в 2012 році. Гроші на криголам – 37 млрд руб. – виділив бюджет. “Арктика” повинна була бути здана в кінці 2017 року, але влітку 2017 року указом президента РФ терміни були перенесені на травень 2019 року. Потім здача була відтермінована ще мінімум на рік, і передача криголама планувалася після льодових випробувань в травні 2020 року

Крім “Арктики”, Балтзаводу повинен побудувати ще чотири серійних ЛК-60.

Раніше також з’явилася інформація, що Канада розширила санкції проти Росії через вибори у Криму.

Теги:

Стрічка новин

Стрічка новин