Шевченко може очолити “Мілан” після Євро-2020 – ЗМІ

12.2.2020 в 14:21 · 21Переглядів Спорт

Кандидатуру тренера української збірної підтримує Паоло Мальдіні.

Головний наставник збірної України Андрій Шевченко може продовжити свою кар’єру, в якості головного тренера “Мілана”, повідомляє “Наразі.Медіа” з посиланням на Calciomercato.

За повідомленням видання, нинішній тренер Стефано Піолі, хоч і має контракт з клубом до 2021 року, проте навряд чи зможе зберегти крісло головного тренера. Але, у разі, якщо “Мілан” проб’ється до єврокубків, Піолі може залишитись керманичів “россонері”. Щоправда, на сьогодні клуб займає 10-ту позицію у Calcio A.

Кандидатуру Андрія Шевченка на пост головного тренера підтримує Паоло Мальдіні, який на сьогодні є технічним директором “Мілану”.

Раніше керівництво “Мілану” вже пропонувало Андрію Шевченку очолити клуб. В свою чергу, головний тренер збірної України відповів, що не збирається йти з нинішньої посади, так як його контракт із “жовто-синіми” розрахований до кінця Євро-2020.

Андрій Шевченко вдало грав за “Мілан” з 1999 по 2006 рік, а також менш вдало в сезоні 2008/09. Українець – другий бомбардир в історії “россонері” (175 м’ячів).

Стрічка новин

Стрічка новин