Російські чиновники подали в суд на фермера через його нестримних верблюдів

18.11.2020 в 13:57 · 12Переглядів Суспільство

Адміністрація Ікрянінського району Астраханської області подала в суд на фермера, який володів стадом верблюдів, які розбіглися та ходили по сусідніх селах

Про це повідомляють росЗМІ.

Зі слів заступника міськради Олександра Степанова, вони зажадали зобов’язати господаря верблюдів забезпечити контроль за тваринами. Згідно картці на сайті районного суду, позов проти фермера Юрія Серебрякова надійшов 13 листопада.

84-річний Серебряков з села Оранжереї, як писала астраханська газета “Волга”, містив кілька десятків верблюдів на своїй ділянці, однак два роки тому ті втекли та стали ламати паркани, об’їдати фруктові дерева та тертися об газопроводи в районі.

Серебрякова неодноразово штрафували на 5 тисяч рублів за порушення вимог до власників худоби, а в серпні обласна прокуратура за скаргою жителів внесла подання районної адміністрації та зажадала від фермера усунути порушення. Тоді тварин помістили в загін, однак вони знову втекли.

РосЗМІ також повідомляли, що зі слів місцевих жителів, верблюди також “розгромили” місцеве кладовище, зламавши кілька могильних плит.

Також раніше повідомлялося, що в Карелії відкриють копію концтабору для малолітніх в’язнів.

Стрічка новин

Стрічка новин