РФ здійснила масову висадку десанту в окупованому Криму

18.10.2022 в 13:03 Армія

Під час масштабного командно-штабного навчання Росія провела в окупованому Криму масову висадку тактичного десанту

Про це повідомляється на сайті Міноборони РФ.

Уточнюється, що “за сценарієм розіграшу бойових дій умовні бандформування проникли на територію республіки (анексованого Криму - ред.) З метою проведення терактів і дестабілізації обстановки в інших регіонах Південного федерального округу (РФ - ред.)”.

Водночас десантування особового складу здійснювалося по-штурмовому з положення зависання вертольотів над землею з використанням канатних та інших спеціальних засобів. Прикриття висадки тактичного десанту забезпечили ударні вертольоти Ка-52 “Алігатор”.

Проведення навчань забезпечувала також ППО Південного військового округу Росії.

Відомо, що в навчаннях взяли участь підрозділи військових баз, дислокованих в незаконно відторгнутих у Грузії Абхазії, Південній Осетії, у Вірменії, а також частина сил Чорноморського флоту, Каспійської флотилії РФ.

До масштабних навчань було залучено близько 8 тисяч військовослужбовців, майже 350 одиниць озброєння і військової техніки.

Росія розгорнула на території тимчасово окупованого Криму 39 потенційних носіїв ядерної зброї і дуже вірогідна поява на півострові нових засобів доставки ядерних боєприпасів. Про це заявила у Відні делегація України під час 6-ї оглядової конференції з розгляду Договору про звичайні збройні сили в Європі.

Раніше повідомлялося, що ЄС засудив російський перепис населення в окупованому Криму.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин