Припустилися низки помилок: Шевченко відреагував на матч із Фінляндією

29.3.2023 в 13:13 Спорт

На думку коуча української збірної, саме ці помилки призвели до втрати перемоги.

Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко провів прес-конференцію після матчу з командою Фінляндії (1:1) у кваліфікації на ЧС-2022, повідомляє Наразі.Медіа.

Першоджерело: УАФ.

Коуч залишився задоволеним грою підопічних протягом перших 85 хвилин, але виразив розчарованість останньою п’ятихвилинкою. На його думку українці припустилися низки помилок, які вплинули до втрати перемоги.

Я думаю, ми провели хороший матч. Єдине, я дуже не задоволений останніми хвилинами, низкою наших помилок. Це не стосується помилки Миколенка — там їх була серія. Я не знаю, може, гравці не почули, але мало би бути перелаштування… П’ять хвилин ми провели не так, як повинні були дограти. Ми втратили сьогодні перемогу. А загалом команда грала дуже добре, виконувала установку протягом 85 хвилин.

Вони (фіни — ред.) просто били вперед і намагалися зачепитися за м’яч. Ми припустилися помилки. Фіни розраховували на кутові, стандарти. В останні п’ять-сім хвилин зустрічі в них були моменти. Як я вже сказав, вважаю, що ми недограли кінцівку матчу. Але це більше пов’язано не з моментами суперника, а з нашою грою. Я думаю, що це послужить нам хорошим уроком. Ми трошки розгубилися, були обрані неправильні позиції. Можливо, далася взнаки втома в кінці матчу, а докричатися було неможливо. Була серія таких помилок, які, будемо сподіватися, більше не повторяться”, — підкреслив Шевченко.

Нагадаємо, 28 березня Україна зіграла внічию зі збірної ФІнляндії.