Посол у Німеччині закликав Європу надати Україні зброю

15.4.2021 в 14:41 Політика

Посол у Німеччині Андрій Мельник заявив, що Україні від Заходу потрібно “більше, ніж приємні слова”

Про це він заявив в інтерв’ю радіостанції Deutschlandfunk.

Мельник зазначив, що західні партнери — “дуже невпевнені у собі” й не готові допомогти Україні. За його словами, Україна отримала “приємні” заяви про солідарність, але вони не надто допомагають.

“Ми вдячні канцлерці за те, що вона звернулася до Путіна, щоб він прибрав війська. Але Путін ігнорує ці заклики”, — зазначив посол. Йдеться про телефонну розмову Ангели Меркель та Володимира Путіна, тоді президент РФ скаржився, що нібито українська сторона здійснює провокації. Проте Меркель закликали припинити нарощування військ біля кордонів.

Андрій Мельник заявив, що Україні необхідна військова підтримка від Європи: зокрема необхідні сучасні системи озброєнь. Також посол наголосив, що Україна повинна стати членом НАТО, щоб захиститися від Росії. Крім того, дипломат припустив, що Україна може «подумати над ядерним статусом», якщо не вступить у НАТО. Україна втратила ядерний статус у 1996 році.

Президент Володимир Зеленський вважає, що вступ України в НАТО завершить війну на Донбасі. Він також звертався до президента США Джо Байдена, щоб той сприяв вступу України в НАТО.

Раніше повідомлялося, що посольство України потролило російських дипломатів у Twitter.

Стрічка новин

Стрічка новин