Посол Британії пояснила, чому Лондон не вітав президента України з днем народження

22.2.2021 в 14:15 · 1301Переглядів Суспільство

Посол Британії у Києві Мелінда Сіммонс пояснила, чому офіційний Лондон не надіслав вітання президенту України Володимиру Зеленському з днем народження.

Про це вона розповіла в інтерв’ю “Європейській правді”

Дипломат відзначила, що для Британії не є звичним, коли очільники держав чекають від партнерів привітань із днем народження.

“Ні, це не є звичним у Британії”, – сказала Сіммонс. 

“Насправді такої традиції немає, тому це не є упущенням моїм чи прем’єр-міністра, що ми не надіслали вітання з днем народження”, – додала посол, пояснивши, чому вона та прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон не вітали Зеленського. 

Щодо себе вона уточнила, що “тут немає нічого персонального – я просто забула це зробити”.

“Але я хочу розповісти про інше – коли президент Зеленський захворів на Covid, то прем’єр Джонсон з ним зв’язався. До певної міри – через те, що прем’єр сам переніс Covid та хворів важко, тому має співчуття до кожного, хто також захворів. Та й я також твітила, коли Зеленський захворів”, – додала Мелінда Сіммонс. 

Президент Володимир Зеленський відзначив своє 43-річчя 25 січня. Офіс Зеленського два дні розповідав про привітання від “світових лідерів” з його днем народження, представників західних держав там практично не було. 

Повне інтерв’ю Мелінди Сіммонс “Європейській правді” буде опубліковано 22 лютого.

Раніше повідомлялося, що у Зеленського очікують, що COVID-вакцина прибуде в Україну вже завтра.

Стрічка новин

Стрічка новин