Порошенко розірвав “вугільні” угоди з Африкою й уклав з ОРДЛО

20.12.2022 в 17:36 Політика

Експрезидент Петро Порошенко підозрюється в розірванні торгових контрактів на постачання вугілля з ПАР і укладання їх з представниками ОРДЛО

Про це повідомив керівник Головного слідчого управління СБУ Анатолій Буліч під час брифінгу.

Вказана особа підозрюється у тому, що протягом 2014-2015 років, перебуваючи на посаді Президента України, використовуючи наявні у нього повноваження, а також інструменти впливу на певних керівників центральних органів державної влади, вжив незаконні заходи до розірвання існуючих торговельних зв’язків України на постачання вкрай необхідного вугілля з Південно-Африканської Республіки”, - сказав Буліч.

За його словами, на вимогу представників РФ Порошенко організував підписання від імені України контрактів на постачання вугілля з непідконтрольної Україні території, чим поставив Україну в енергетичну залежність від представників РФ та псевдореспублік.

У СБУ наголосили, що наразі у даній справі повідомили про підозру трьом особам. Петра Порошенка викликають на допит на 10.00 у четвер, 23 грудня.

Раніше повідомлялося, що Київський апеляційний суд залишив під цілодобовим домашнім арештом нардепа Віктора Медведчука у справі про вугілля з окупованих територій.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин