Поліція відпустила 23 затриманих за безлади в Нових Санжарах (фото)

21.2.2020 в 11:39 · 13Переглядів Суспільство

Правоохоронці відпустили майже всіх учасників заворушень, один затриманий на 72 години. Поліція розпочала два кримінальні провадження

Правоохоронці відпустили 23 з 24 затриманих учасників протесту в Нових Санжарах, куди 20 лютого привезли на обсервацію евакуйованих з Китаю українців. Про це Наразі.Медіа повідомили у пресцентрі головного управління національної поліції Полтавської області.

У відомстві наголосили, що соби затриманих встановлені, їх допитали. Один з них затриманий на 72 години, за цей час вирішиться питання про повідомленні йому підозри і обрання запобіжного заходу.

П’ятеро з дев’яти постраждалих правоохоронців госпіталізовані, решта отримали медичну допомогу, але в госпіталізації не потребували. Співробітники поліції отримали різні травми, зокрема поранення голови і носа. Потерпілий з числа мітингувальників від лікування в лікарні відмовився.

Нагадаємо, в селищі Нові Санжари Полтавської місцеві мешканці вчинили безлади через обсервацію евакуйованих з Китаю українців.

Під час зіткнень в ході протесту за медичною допомогою звернулися 9 поліціянтів і одна цивільна особа. З ночі 20 лютого місцеві жителі протестували через розміщення в медичному центрі Національної гвардії.

Після 18.00 правоохоронці очистили дорогу до санаторію від мітингувальників, однак вони не припинили перешкоджати їм.

Після цього зіткнення продовжилися, автобуси з евакуйованими закидали камінням. Поліція затримала 24 людини.

Стрічка новин

Стрічка новин