Польща боротиметься проти фальсифікації історії Росією

13.1.2020 в 12:00 · 12Переглядів Політика

Уряд і керівна партія “Право і справедливість” відстоюватимуть правду та історичну пам’ять

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький на новорічній зустрічі з партійними структурами в регіоні Підкарпаття. Повідомляє “Польське радіо”, передає Наразі.Медіа.

Моравецький у відповідь на провокативні слова очільника Кремля щодо Другої світової війни оприлюднив заяву, в якій написано, що Володимир Путін багато разів брехав на тему Польщі.

Немає майбутнього без історичної правди, і від того, хто переможе у цьому змаганні за пам’ять, залежить, чи нас будуть називати спільниками злочинців, людей, які в минулому припускалися помилок, чи ми гордо триматимемо голову високо, як спадкоємці знаменитих героїв часів найстрашнішої Другої світової війни“, – сказав Моравецький.24 грудня на розширеній колегії Міноборони Путін назвав посла Польщі в нацистській Німеччині Юзефа Липського “антисемітською свинею “і “поганню” та звинуватив його у перемовинах з Гітлером та погодженням із його антисемітськими поглядами.

Раніше Путін сказав, що радянські війська перетнули кордон Польщі лише після того, як країна втратила контроль над ситуацією. Мовляв, у той момент влада Польщі “була вже десь на польсько-румунському кордоні“, “розмовляти на цю тему не було з ким“.

Також на розширеній колегії Міноборони Путін назвав посла Польщі в нацистській Німеччині Юзефа Липського “антисемітською свинею” і “поганню” та звинуватив його у перемовинах з Гітлером та погодженням із його антисемітськими поглядами.

Стрічка новин

Стрічка новин