Підгрушна завершила “гонку-переслідування” не увійшовши у 10-ку

17.2.2023 в 10:34 Спорт

Медальні сподівання наших спортсменів не виправдалися

На чемпіонаті світу з біатлону у італійському Антхольц-Антерсельві закінчився етап “гонки-переслідування” серед жінок. Про це повідомляє Наразі.Медіа із посиланням на “Спорт.юа”

Наші біатлоністи мали непогані шанси на подіум у жіночій гонці переслідування. Олена Підгрушна на старт вийшла під четвертим номером, з відставанням 26 секунд від лідера.

Оптимізу додавала і швидкість, яку Олена показала у спринтерській гонці. Однак все медальні сподівання було перекреслено вже на першій стрільбі, коли Підгрушна двічі схибила. Зрештою з чотирма штрафними колами Олена фінішувала 13-ою, і це найкращий результат серед українок. В топ-20 потрапила і Юлія Джима, вона з чотирма хибами стала 19-ою.

Справжня боротьба ж розгорнулась за золото. До четвретої стрільби нога в ногу йшли норежка Марте Олсбю Ройзеланд та італійка Доротея Вірер.На вирішальномук вогневому рубежі міцнішими нерви виявились у володарки жовтої майки лідера, Вірер схибила лише одного разу, ройзеланд двічі.

В підсумку, Доротея завоювала золото на домашній трасі, Ройзеланд зі сріблом. Бронза у німкені Деніз Херманн.