Під час візиту Зеленського в Оман, туди ж прилітав секретар РадБезу РФ Патрушев – ЗМІ

14.2.2020 в 12:32 · 28Переглядів Політика

В ОП сюжет назвали “брехнею”

Секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев прилітав до Оману з 6 на 7 січня цього року тим самим чартерним літаком, який за добу доставив Володимира Зеленського з Маската до Києва.

Про це йдеться у розслідуванні програми “Схеми”, повідомляє Наразі.Медіа.

Журналісти отримали дані стосовно перетину кордону Секретарем Ради безпеки РФ Миколою Патрушевим. Окрім того, проведений ними моніторинг ЗМІ показав, що у ті дні Патрушев був відсутній у медійному просторі.

В свою чергу, у Офісі президента журналістам “Схем” пригрозили судовим позовом, “у разі дезінформації суспільства”. А новопризначений голова ОП Андрій Єрмак назва сюжет “брехнею”.

“Завтра будь-хто може випустити такий сюжет про когось, у якому єдиним свідченням буде “як стверджують наші джерела” і цілком маніпулятивні фрази під драматичну музику. Чи прийнятно це, чи є це журналістикою, чи професійна це робота?”, – заявив він.

Нагадаємо, 6 січня 2020 року Зеленський полетів в Оман. Після того, як у ЗМІ з’явилася ця інформація, Офіс президента повідомив, що глава держави відбув до Оману з робочою поїздкою “для зустрічей на вищому рівні” – з відповідальним за іноземні справи міністром Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою та виконавчим президентом Державного генерального резервного фонду Абдулсаламом аль-Муршиді.

Судячи з офіційних фото, переговори відбулися в одному з місцевих готелів і пройшли в один день, хоча Зеленський перебував у країні з 5 по 8 січня.

Стрічка новин

Стрічка новин