Патрульні врятували чоловіка, який провалився під лід у Києві (відео)

24.3.2021 в 14:38 Різне

Для порятунку рибалки знадобилося 3 автопатрулі.

Патрульні поліцейські врятували чоловіка, який провалився під лід на вулиці Кадетський Гай в Києві. Його з переохолодженням госпіталізували в лікарню, повідомляє Наразі.Медіа з посиланням на Facebook Патрульної поліції Києва.

“За лічені хвилини інспектори Віталій Данильчук та Богдан Лісовський були на місці події. На відстані 10-15 метрів від берега виднілась людина. Одночасно на місце події прибули ще два автопатрулі: Олександр Гирну, Ірина Ніколаєнко, Сергій Галанзовський та Вадим Басенко”, – йдеться у повідомленні.

Ситуація вимагала негайних дій. Чоловік вже тривалий час пробув у воді, він лежав нерухомо й не реагував на звернення патрульних.

Спільними зусиллями інспектори почали збирати на березі дерев’яні дошки. У такий спосіб вдалося створити додаткову опору на крихкому льоду. Після чого Віталій Данильчук спустився на сконструйовану опору та поповз до чоловіка.

Діставшись до нього, інспектор обмотав чоловіка мотузкою та почав витягувати, сам потерпілий не міг її тримати. На допомогу прийшли і колеги. Ближче до берега лід тріснув, проте це не завадило патрульним врятували постраждалого.

Чоловіка передали лікарям швидкої. Його із загальним переохолодженням шпиталізували до медзакладу.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин