“Орли” Індзагі здобули вольову перемогу у матчі з “Інтером” (відео)

17.2.2023 в 11:03 Спорт

Безпрограшна серія “Лаціо” триває вже 19 матчів

У матчі 24-го туру італійської Серії А, римський “Лаціо” переміг міланський “Інтер”, повідомляє Наразі.Медіа.

Матч мав принциповий характер, адже, обидва клуби на сьогодні ведуть боротьбу за Скудетто. Підопічні Сімоне Індзаги підійшли до гри з безпрограшною серію у 18 матчів. Цікаво, що в останнє “орли” програли саме “Інтеру”.

Команди розпочали гру у помірному темпі. По черзі намагалися заволодіти м’ячем, а коли ж отримували “шкіряного”, не допускали втрат поблизу свого штрафного.

Першу серйозну нагоду відзначитись мали господарі. На 25-ій хвилині Мілінковіч-Савіч, завдав пострілу з-за меж штрафного, але м’яч влучув у поперечку.

Але відкрити рахунок у першому таймі вдалося ” нерадзуррі”. “М’яч у роздягальню” забив Ешлі Янг, після відскоку від кіпера “Лаціо”.

В дебюті другої половини гри, господарям вдалося відігратися. Вруй, був вимушений збивати Імобіле у власному штрафному. Арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку і сам постраждалий реалізував пенальті. 1:1.

А вже на 60-ій хвилині “Лаціо” повели в рахунку. Після подачі з кутового бив Марушив, але м’яч влучив у Брозовіча, а потім відскочив до Мілінковіча-Савіча, який точним потсрілом “поклав шкіряного” у ворота.

Заядки домашній перемозі над “Інтером”, “Лаціо” на сьогодні посідає 2-гу сходинку у Серії А та відстає від” Ювентуса” лише на один пункт.