Організатор референдуму за “ДНР” переміг на довиборах у Раду в Донецькій області

29.3.2021 в 13:45 Політика

На другому місці – кандидат від Партії Шарія.

На довиборах до Верховної Ради на одномандатному окрузі №50 у Донецькій області переміг мер Добропілля і представник партії “Порядок” Андрій Аксьонов, повідомляє Наразі.Медіа.

Першоджерело: ЦВК.

Аксьонов набрав 65,46% голосів (19 949).

На другому місці – кандидат від Партії Шарія Валентин Рибін, за нього проголосували 13% (3 963 голосів).

Кандидатка “ЄС”, волонтерка і лікарка Юлія Кузьменко, обвинувачена у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, отримала 6,69% ​​голосів.

За даними ЗМІ, Андрій Аксьонов в 2014 році, як мер селища Новодонецьке, організував там псевдореферендум. У жовтні 2015 був обраний мером Добропілля. ЗМІ повідомляли, що в Аксьонова подвійне громадянство – України та Росії. У травні 2018 року йому повідомили про підозру в службовій підробці (ч.1 ст.366 КК), підробці та використанні документів (ч.4 ст.358 КК), привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (чч.2 , 3 ст.191 КК) – заради незаконного відвідування окупованого Криму. У січні 2019-го Аксьонова відправили під нічний домашній арешт на два місяці.

Окрім того, найближчий опонент Аксьонова адвокат Валентин Рибін відомий своїми проросійськими поглядами, а також захистом обвинувачених у державній зраді і тероризмі. Зокрема, він був адвокатом колишніх співробітників харківського “Беркуту” (втекли до Росії) і російських ГРУшників.

Стрічка новин

Стрічка новин