Офіс генпрокурора відкрив справу про можливу держзраду Дубінського

8.12.2020 в 15:09 Політика

Печерський суд зобов’язав ОГП відкрити справу за скаргою ЦПК проти Дубінського

Про це повідомили в “Центрі протидії корупції”.

“Центр протидії корупції сьогодні отримав офіційне повідомлення від Офісу генерального прокурора, в якому чітко вказано, що там справу відкрили за рішенням суду”, – йдеться у повідомленні.

Рішення суду, яке зобов’язало Офіс генпрокурора відкрити відповідну справу, Дубінський назвав фейком. Скандальний депутат вимагав від ЗМІ вибачитися перед ним.

Напередодні стало відомо, що Печерський райсуд Києва зобов’язав генпрокурорку Ірину Венедіктову відкрити кримінальні провадження стосовно Олександра Дубінскього та ще одного народного депутата Андрія Деркача щодо ймовірної держзради. Зокрема, ЦПК звернувся до суду, через оприлюднення так званих “плівок Деркача” та заяви вказаних депутатів про  необхідність розслідування нібито корупції тоді ще кандидата, а нині обраного президента США Джо Байдена. Крім того, Дубінський та Деркач ініціювали створення Тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді. 

Олександр Дубінський в свою чергу написав на своєму каналі у Телеграмі, що це фейк та вимагає усі ЗМІ вибачитися.

Центр протидії корупції сьогодні отримав офіційне повідомлення від Офісу генерального прокурора, в якому чітко вказано, що там справу відкрили за рішенням суду. Нижче додаємо документ:

Також раніше повідомлялося, що СБУ проводила обшук у квартирах журналістів “1+1”.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин