Новіков неочікувано для всіх виграв чемпіонат Європи з греко-римської боротьби (відео)

12.2.2023 в 10:36 · 13Переглядів Спорт

23-річний спортсмен із Харкова поїхав на змагання, як заміна іншому борцю

Український борець греко-римського стилю Семен Новіков виграв чемпіонат Європи, який проходив у Римі. Як передає Наразі.Медіа, інформація про це доступна на офіційній сторінці у Twitter світової організації боротьби.

У півфіналі вагової категорії до 87 кг Новіков у вольовому стилі переміг росіянина Олександра Комарова - 5:3.

У фіналі Семен зустрічався з одним з найкращих борців світу - угорцем Віктором Лорінцом. Українець домінував і в підсумку здобув розгромну перемогу з рахунком 7:1.

Це найбільше досягнення в кар’єрі харків’янина, який раніше двічі вигравав чемпіонат світу U-23. При цьому Новіков перед континентальною першістю замінив у збірній Жана Беленюка, який вирішив пропустити турнір.

Саме Беленюк був останнім, кому вдалося перемогти Лорінца в торішньому фіналі чемпіонату світу. Twitter-аккаунт United World Wrestling опублікував відео розв’язки фіналу.

Ще один українець Ленур Теміров виграв бронзу, здолавши норвежця Стіга-Андре Берга у вазі до 63 кг. Також бронза в активі Миколи Кучмія у вазі до 130 кг. Йому вдалося в вирішальному поєдинку впоратися з Зурабі Гедехаурі з Росії.