Ніякого телефонного права: Єрмак розповів про принципи роботи на чолі ОП (відео)

12.2.2020 в 11:30 Політика

Новопризначений голова Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив, що основна його мета на новій посаді – успішність Президента та країни

Про це він заявив на брифінгу у середу, передає кореспондент Наразі.Медіа.

Хочу проінформувати про принципи, якими я буду керуватися на посаді керівника Офісу Президента України. Я вважаю, що головними спікерами ОП мають стати наші справи і результати. Тому вся наша робота буде сконцентрована на цьому. Ми повинні зробити все, щоб Офіс Президента був дійсно Офісом Президента. Ми всі працювали над тим, щоб Президент був успішний, і наша країна була успішна“, – сказав Єрмак.

За його словами, робота буде базуватися на виконанні тих обіцянок, які були задекларовані під час президентської кампанії.

Буду робити все необхідне, щоб в Офісі Президента основним принципом була комфортна атмосфера і професійна колективна робота однодумців, які поважають один одного. Я зроблю все, щоб ніякого телефонного права і втручання в державні процеси, ніяких інтриг – все буде прозоро і чесно“, – наголосив Єрмак.

Також Єрмак запевнив, що нова посада не заважатиме його роботі у перемовинах з РФ.

Раніше Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу Президента України і призначив на цю посаду свого помічника Андрія Єрмака.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин