“Слугу” Третьякову звинуватили у неповазі до померлого Полякова: нардепи просять її відсторонити з ВР

8.10.2021 в 12:48 Політика

Нардепи з трибуни Верховної ради засудили депутатку від “Слуги народу” Галину Третьякову за зневажливий коментар про смерть Антона Полякова

Про це повідомляє НАРАЗІ.МЕДІА.

Депутати просять відсторонити депутатку від пленарних засідань на 5 днів та зняти з посади очільниці комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

“Наша група депутатів “За майбутнє” хочемо звернулися до депутатів фракції “Слуги народу”. Тільки що у вашому партійному чаті керівник комітету, який має опікуватися людьми, дітьми, пані Третьякова, написала що одним ворогом менше”, — заявив Палиця з трибуни.

Після цих слів у залі Верховної Ради прозвучали вигуки “Ганьба”

Щоб висловити своє обурення словами депутатки до трибуни представники об’єднання вийшли у повному складі.

Палиця також закликав фракцію “Слуга народу” “зробити висновки”.

“Я вважаю, що це неприпустимо, яким би політичним опонентом не був пан Поляков, померла людина, звичайна людина, крім того, наш колега по парламенту”, — наголосив депутат.

У відповідь Третьякова не стала вибачатися перед колегами за зневажливі слова і звинуватила колег у спробі обмеження свободи слова.

“У мене 2 зауваження. Перше звідки “за Майбах” знає, що пишуть у чаті “Слуга народу”. А по-друге, коли люди, які борються за свободу слова, яка гарантована кожній людині, вважають, що вони можуть накидати комусь якісь платки на рота. То мені здається що ганьба — це вам”, — сказала депутатка, однак перший заступник голови Верховної ради Руслан Стефанчук перервав її коментар, закликавши припинити спекуляції.

Своєю чергою фракція “Слуга народу” запропонувала відсторонити Третьякову на 5 днів.

Джерело: УНН

“Пані Третьякова дозволила собі дуже необережні висловлювання, я вибачився перед всіма своїми колегами та виборцями за такі висловлювання, пані Третьякова покинула залу і ми сьогодні підписали від усієї фракції листа на регламентний комітет з тим, щоб вони це розглянули та відсторонили її на 5 днів від пленарних засідань”, — зазначив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

Нагадаємо, що вночі помер народний депутат Антон Поляков. Його в непритомному стані виявив наряд патрульних в автомобілі таксі, який зупинили через порушення правил дорожнього руху. “Швидка” не змогла його реанімувати.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин