Найближчі 6 місяців у Європі будуть важкими – ВООЗ

19.11.2020 в 17:25 · 10Переглядів Політика

Європа може уникнути нових жорстких обмежень, в тому числі за рахунок майже загально обов’язкового носіння масок, але буде важко

Про це заявив глава європейського офісу ВООЗ Ханс Клюге з посиланням на Reuters.

За словами Клюге, в деяких країнах системи охорони здоров’я вже перевантажені, в Європі тільки за останній тиждень було зареєстровано понад 29 000 смертей.

“Європа знову стала епіцентром пандемії разом із США. В кінці тунелю є світло, але це будуть шість важких місяців”, – сказав він.

“Блокувань можна уникнути, я дотримуюся своєї позиції, що блокади – це крайній захід. Використання маски ні в якому разі не панацея, і її потрібно проводити в поєднанні з іншими заходами. Однак, якщо використання маски досягне 95%, блокування не будуть потрібні”, – додав Клюге.

Він вважає, що обмеження слід скасовувати обережно та поступово, попереджаючи про негативні наслідки “занадто швидкого ослаблення”.

За словами Клюге, початкові школи повинні залишатися відкритими, додавши, що діти та підлітки не є рушійною силою поширення коронавірусу, та закриття шкіл “неефективне”.

Клюге також зазначив, що незважаючи на обнадійливі новини про вакцини, вони “не срібна куля, тому що ми знаємо, що поставки будуть обмежені, особливо спочатку”.

Також раніше повідомлялося, що ЮНІСЕФ попередив про наслідки пандемії COVID-19.

Стрічка новин

Стрічка новин