Нацрада призначила чергову перевірку телеканалу “НАШ”

12.2.2021 в 16:09 Суспільство

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила перевірку телеканалу “НАШ” через поширення у передачі “Марафон” колишнім прем’єр-міністром Миколою Азаровим пропаганди країни-агресора

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Так, Нацрада на засіданні 12 лютого розглянула результати моніторингу мовлення телеканалу “НАШ”, де 15 грудня 2020 року в прямому етері передачі “Марафон” (із повтором 16 грудня) брав участь Микола Азаров.

Під час етеру Азаров заперечував участь у збройному конфлікті на Донбасі збройних сил Росії та ігнорував наявність незаконних збройних формувань, які вчиняють незаконні дії з використанням зброї на території окремих районів Донецької та Луганської областей.

“Він називає відповідальними за збройну агресію Російської Федерації проти України на Збройні сили України. Це має ознаки розпалювання ворожнечі та посилення вже наявного військового протистояння, що може призвести до подальшого зростання насильства та агресії в ОРДЛО і на всій території України”, — вважають у Нацраді.

Також у виступі Азарова нібито містилися неправдиві висловлювання, що упереджують рішення Міжнародного кримінального суду. Мовляв, суд чітко визначив, що в Україні — “громадянський конфлікт. А в громадянському конфлікті заборонено використовувати збройні сили”.

Як наголошують члени регулятора, ведучі телеканалу під час прямої трансляції не реагували на ці та подібні висловлювання, тим самим проігнорували право глядачів на повну та об’єктивну інформацію.

Саме тому мовнику призначили позапланову безвиїзну перевірку з 26 лютого по 12 березня 2021 року. Також мовника зобов’язали до 2 березня надати Нацраді документи й матеріали, необхідні для проведення перевірки (в рішенні вказано, які саме), надіславши їх на адресу регулятора.

Раніше повідомлялося, що націоналісти штурмували офіс телеканалу Мураєва “Наш”.

Стрічка новин

Стрічка новин