На Львівщині росіянин перевозив до кордону групу нелегалів із Азії

30.11.2020 в 10:10 Суспільство

Автомобіль з громадянином РФ та трьома нелегалами затримали учора надвечір неподалік кордону з Польщею

Про це повідомляє “ДПСУ”.

“Під час несення служби прикордонний наряд  відділу “Сянки” зупинив автомобіль марки  “Фольксваген” на автодорозі “Львів – Ужгород” під керуванням громадянина Російської Федерації. В автівці окрім водія знаходилося троє іноземців. Пасажири не могли чітко вказати мету та маршрут свого прямування та не усі мали документи” – йдеться в повідомленні.

Двоє осіб назвалися громадянами Узбекистану, ще один – громадянин Таджикистану  – мав при собі документи. У багажнику автомобіля було виявлено речі та запас продуктів харчування.

Порушників доставлено до прикордонного підрозділу для складання матеріалів за ст. 204-1 КУпАП “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України”.

Дії водія  громадянина Російської Федерації, який мав при собі посвідку на тимчасове проживання в Україні, підпадають під ознаки правопорушення, передбаченого статтею 206-1 КУпАП “Незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України” та  ст. 202 ч.-1 КУпАП “Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил в контрольних пунктах в’їзду-виїзду”.

Встановлюються всі обставини правопорушення.

Також раніше повідомлялося, що громадянка Німеччини перевозила до кордону 5 нелегалів із Туреччини.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин