На Донбасі недосвідчені російські військові відкрили вогонь по своїх

14.2.2020 в 18:06 Армія

Розвідка повідомляє, що на Донбасі російських спецпризначенців одягнули у форму “ДНР” для виконання завдань у складі снайперських пар

Через відсутність взаємодії між прибулими російськими спецпризначенцями та найманцями, з передових підрозділів окупантів російські снайпери відкривали “дружній вогонь”. Через це зросла кількість випадків поранень особового складу. Про це Наразі.Медіа повідомили у пресцентрі Міністерства оборони України.

Протягом лютого особовий склад військ спеціального призначення Головного управління Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації прибув з території Росії. Дісталися псевдореспублік вони через неконтрольовані Україною ділянки кордону для посилення передових підрозділів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ).

Зазначені військовослужбовці залучаються до виконання завдань у складі снайперських пар, переодягнувшись у військову форму так званої “республіканської гвардії ДНР”. Разом з тим, відсутність взаємодії між прибулими російськими спецпризначенцями та найманцями з передових підрозділів окупаційних військ призвела до зростання втрат серед останніх. Так, внаслідок ведення російськими снайперами “дружнього вогню” зросла кількість випадків поранень особового складу у 1 АК ЗС РФ“, – йдеться у повідомленні.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин