На Алясці обрали вгодованого ведмедя — конкурс

6.10.2021 в 16:03 Суспільство

Керівництво національного парку Катмай на Алясці підбило підсумки щорічного конкурсу на звання самого вгодованого ведмедя

Як повідомляє The Washington Post, в цей раз найтовщим визнали 25-річного самця на прізвисько Отіс — переможця трьох минулих змагань і фаворита публіки.

Голосування проводилося онлайн з 29 вересня по 5 жовтня. У фіналі за Отіса проголосували 51 320 осіб, а за його опонента Уолкера – 44 384 особи.

Втім, попри титул, Отіс – не самий вгодований ведмідь в парку. Перше місце самцеві вирішили поступитися за старання, бо він почав від’їдатися пізніше всіх. Змарнілий, майже беззубий, він набрав значну вагу всього за сім тижнів. Наїстися ведмедю допомогла особлива техніка лову риби: коли молоді особини плавали за лососем в річці, Отіс спокійно сидів на місці й чекав, поки видобуток підпливе до нього сам.

Отіс

До того ж багато учасників голосування врахували вік Отіса — бурі ведмеді живуть в середньому 20-30 років. А ще за ці роки в Отіса з’явилася численна фан-база: йому навіть присвятили окрему сторінку в фейсбуці.

Це й обурило людей, які голосували за Уолкера: вони вважають, що перше місце дісталося Отісу тільки з жалості. “Все одно що віддати баскетбольну нагороду якомусь старому з будинку престарілих”, – написала в фейсбуці одна з учасниць голосування.

Отіс

Змагання проходить щоосені, коли ведмеді від’їдаються перед зимівлею. Як вони це роблять, можна подивитися через веб-камери, встановлені на території парку. За ведмедів хвилюватися не варто: після сплячки вони втратять до 30% ваги.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин