Мосійчука підозрюють у вибуху на газопроводі “Лубнигаз”

11.1.2021 в 15:57 · 598Переглядів Суспільство

АТ “Лубнигаз” просить правоохоронні органи перевірити екснардепа Ігоря Мосійчука на причетність до вибуху на магістральному газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород 9 січня

Про це повідомляє АТ “Лубнигаз” та Мосійчук у Facebook.

“Мосійчук на своїй сторінці у Facebook перший повідомив про те, що вибух – спрямована диверсія та звинуватив свого опонента підприємство “Лубнигаз”, яке Мосійчук намагається захопити не перший рік. Ці брехливі звинувачення пролунали набагато ранiше, нiж власник газопроводу “Укртрансгаз” або ДСНС взагалі проiнформували про сам факт аварії, не кажучи вже про її можливi причини. Як Мосійчук може стверджувати про диверсію як причину аварії раніше ДСНС, Укртрансгазу? Що це? Брудний наклеп на опонентів чи може диверсію здійснив він сам? Мосійчук сам має судимість за тероризм, він планував вибух, за що й провів за ґратами більше 3 років” – йдеться в повідомленні “Лубнигаз”.

Зазначається, що “АТ “Лубнигаз” вперше публічно заявило про спробу рейдерського захоплення з боку групи Мосійчука ще 3 липня 2017 року.

На підприємстві зазначили, що просять розглядати цю інформацію як публічне звернення до Нацполіції, СБУ та органів прокуратури, а також готують додаткові заяви до цих органів.

У відповідь Мосійчук заявив, що в момент аварії під Лубнами “під кришуванням ПАТ “Лубнигаз” відбувалася несанкціонована врізка в магістраль з метою крадіжки газу та газоконденсату та подальшому продажу на своїх незаконних заправках в Лубнах, які створив та кришує директор ТД “Лубнигаз”, громадянин РФ Максим Дунін”.

Раніше повідомлялося, що з нового року для українців подорожчає газ.

Стрічка новин

Стрічка новин