Мінцифри порадив оновити “Дію”, якщо не генерується Covid-сертифікат

10.11.2022 в 12:47 Суспільство

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров пояснив, чому сертифікати затримуються і порадив оновлювати додаток як вирішення

Про це стало відомо з інтерв’ю Федорова Українській Правді.

За словами міністра, помилки в генеруванні Covid-сертифікатів в основному трапляються через невстигання лікарів вносити дані в базу. Наплив нових вакцинованих громадян занадто великий, тож лікарі залучають максимум робітників до цього й працюють до пізньої ночі.

Я був на пункті вакцинації на залізничному вокзалі, там дві жінки вводять інформацію. І вони кажуть: ми спимо по три години“, - повідомив Федоров.

Він також розповів, що уряд планує допомагати медпрацівникам із внесенням інформації: цього тижня Мінцифри спільно з МОЗ повинні знайти 800 помічників із реєстрацією, і закупити 1300 нових ноутбуків.

До речі, я вперше це анонсую: люди, в яких були до цього помилки, видавався неправильний номер вакцини, здубльована інформація, можуть зараз оновити додаток або спробувати ще раз згенерувати сертифікат. І я думаю, що в 90% випадків ці проблеми вже будуть вирішені“, - заявив Михайло Федоров.

Раніше повідомлялося, що 91,1 % госпіталізованих із коронавірусом не робили щеплень.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин