Медведчук відкрито фінансується РФ - Казанський

19.1.2023 в 13:13 Політика

Учасник Тристоронньої контактної групи (ТКГ) Денис Казанський висловився щодо Віктора Медведчука та його політичної партії

Про це журналіст розповів в інтерв’ю.

“Війна йде майже сім років. А де сім, там і десять. Зрозуміло, що завтра ця ситуація не вирішиться. На Донбасі вона навіть гірше, ніж в Придністров’ї, тому що все одно гинуть люди. Це затяжний, неприємний і дуже виснажливий конфлікт. поки я не бачу особливих приводів для оптимізму “, - зазначив він.

“А у нас відкрито в парламенті працює фракція на чолі з другом Путіна. Тому нам потрібно “притиснути” всю цю російську агентуру, щоб вона себе не відчувала тут так привільно, припинити всі ці скупки телеканалів Медведчуком і взятися за самого Медведчука”, - акцентував Казанський.

Разом з тим, на його думку, посадити Медведчука навряд чи вдасться: “Швидше за все, він просто відразу втече з України”.

А вони є у Медведчука не тому, що він - геніальний бізнесмен. А лише тому, що він входить до близького оточення Путіна та обслуговує його інтереси. “Повідрубуйте йому “потоки”, і відразу ж обсяг фінансів в проросійську партію вичерпається “, - пояснив Казанський.

“Ця безпорадність та нездатність себе захистити призведе до самознищення. Країни, у яких відсутній інстинкт самозбереження, приречені на зникнення зі світової мапи. Нас просто рятує така ж безпорадність та тупість нашого ворога. Але це теж не може тривати вічно. Поки що нам так щастить. Але не факт, що так буде і далі. Тому потрібно якомога швидше припиняти розгул ворожої агентури у нас в країні. Без цього ми не можемо вести мову ні про яку перемогу на Донбасі, бо виходить, що ми навіть тут - не господарі. Що вже тоді говорити про військові рубежі ?!  Тому потрібно якомога швидше припиняти розгул ворожої агентури у нас в країні. Без цього ми не можемо вести мову ні про яку перемогу на Донбасі, бо виходить, що ми навіть тут - не господарі” - підсумував журналіст.

Раніше повідомлялося, що зять Медведчука отримав нову посаду в РФ.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин