Марксисти імені Петра Порошенка

19.2.2021 в 12:33 · 41Переглядів Політика

Жіночий гуртожиток Порошенка ховається під ширмою правої партії

Постулати консерватора: армія, мова, віра. На цих “брилах” Петро Олексійович, в принципі, намагався будувати свою правоцентристську партію в Україні.

Результат пошуку зображень за запитом армія мова віра
Армія! Мова! Віра! – лозунг Петра Порошенка

Проте, зв’язки з Медведчуком, спільне володіння із колишнім регіоналом Володимиром Макеєнко (а колишніх не буває) та блазнем Кремля Матвієм Говнопольским, у долі телеканалу “Прямий” не дають позбутися своєї тіні колгоспника-власника-утримувача.

Ірина Южаніна повідомляє, що партія Петра Порошенка обирає праве спрямування, 2019 рік

А якщо прибічники Гетьмана не можуть адекватно реагувати чи підібрати потрібні синтаксичні конструкції, тікають з ефіру – це прояв слабкості. Адже, ЄС – це права партія, в якій немає місця фемінізму. Тому й випад у Свободі слова від Арестовича не дуже колючий.

Досвідчена політикиня могла його прибрати. Але вона вирішила зіграти на тезах Клари Цеткін та Рози Люксембург, що на скромну думку автора, не збігається з правими постулатами. А навпаки, з ідеологічної точки зору, паплюжить усі напрацювання правової ідеології в Україні. То ж чому, пані Геращенко, як мантру ретранслює пропаганду ЛГБТ, виставляючи себе правою силою із сильним патріархатом?

Ірина Геращенко та Олексій Арестович в ефірі ICTV

Можливо, тому що Великому По, байдуже із ким домовлятися: чи то ЄС, чи то раіся. Головне, еЛОХторат. І поки піпл хаває цукерки, їх виготовляють.

А її talking head у прямих етерах стане прототипом пані Мосійчук з “плюсів”.

Хоча…з іншого боку, Петро Олексійович – це революціонер. Щоправда, якого ніхто не бачив на Грушевського. Ваш покірний слуга, там, навіть, помітив Олега Ляшка. Себто, підара, який топив за Українську Революцію. А ось сивочолого, він там не бачив.

Зустріч Порошенка з мітингувальниками на Банковій

Зв’язок з олігархатом та наявність кешу на поширення передвиборчої програми, зробили свою справу. І якось так сталося, що Великий П. став президентом, а що було далі… Далі читайте за тиждень.

Присвячується Тижню Української новітньої Революції.

Микола Лісовський для Narazi.Media.

Стрічка новин

Стрічка новин