Лукашенко поїде до Путіна: пообіцяв не просити гроші

18.2.2021 в 14:22 · 53Переглядів Політика

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко анонсував зустріч із президентом Росії Володимиром Путіним в 20-х числах лютого

Про це Лукашенко повідомив на зустрічі з державним секретарем Союзної держави Григорієм Рапотою, цитує держінформагентство БелТА.

Пряма мова: “Ми дійсно з Путіним давно домовилися, що на початку 20-х чисел лютого зустрінемося і поговоримо щодо деяких напрямків нашої співпраці. Але відразу хочу сказати: у нас, як завжди в Росії буває, деякі підхоплять порядку, і, ось, “Лукашенко приїде аж $ 3 млрд просити”. Ні, я не їду туди чогось просити…

Ви бачили, ми підписували на цей рік по енергоносіях, що для нас відчутно, по загальних ринках документи. Взагалі нічого не просили і не сперечалися. Якщо Росія вважає, що рівень нашого економічного співробітництва має бути ось такої висоти, значить він такий і буде. Чого там ходити і просити? Тому трошки ці ліберали в Росії відстали від чутливих питань, які ми обговорюємо. Ми нічого не маємо наміру просити”.

За словами Лукашенка, під час візиту в Росію є домовленість і про зустріч із заступником голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитром Медведєвим, на якій планують обговорити “найактуальніші питання: забезпечення оборони, безпеки”.

Раніше повідомлялося, що у Білорусі журналісток засудили до двох років колонії за стрім протестів.

Стрічка новин

Стрічка новин