Київ готується до можливих підтоплень

19.2.2021 в 14:22 · 304Переглядів Суспільство

Виходячи з прогнозів синоптиків, великого підтоплення в столиці не повинно бути, однак Київ готується на випадок повені

Про це на брифінгу сказав Київський міський голова Віталій Кличко, цитує УП.

“Виходячи з прогнозів синоптиків, великого підтоплення в столиці не повинно бути. Сніг буде танути не так швидко, і через так звані «температурні гойдалки» вода в річках прибуватиме в межах норми. Можливі проблеми біля об’єктів, що знаходяться поблизу Дніпра, але їх не так багато”, – розповів Кличко.

За його словами, Департаменту муніципальної безпеки, главам столичних районів доручено підготувати всі підрозділи для реагування на випадок повені та визначити об’єкти, що можуть постраждати.

Також доручено організувати в столиці оперативні штаби та перевірити наявність необхідних матеріалів і техніки, яку можна буде застосувати для подолання наслідків повені.

“Підприємства “Київавтодор”, “Київводоканал” та “Київський річковий порт” повинні перевірити всі каналізаційні споруди, системи дощової каналізації та насосне обладнання. КП “Плесо” – вжити заходів з розчистки та пропуску талих і ґрунтових вод малих річок”, – розповів мер.

Він зазначив, що всі структурні підрозділи столиці мають провести навчання та відпрацювати спільні дії на випадок повені в місті.

Раніше повідомлялося, що на Київщині спалахнув пташиний грип.

Стрічка новин

Стрічка новин