Кива додав до дисертації підроблені довідки та збрехав про конференції

27.4.2021 в 12:00 Суспільство

Нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива додав до своєї кандидатської дисертації довідку з підробленим підписом

Про це йдеться в розслідуванні Данила Мокрика для Bihus.Info.

“У дисертації Киви, опублікованій на сайті Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості, вказано, що Ілля Кива брав участь у двох наукових конференціях МАУПу у 2018 та 2019 роках. При цьому там вказано, що роботи Киви опубліковані в збірниках на ст. 152-154 та ст. 414-416 відповідно” – йдеться в повідомленні.

Водночас якогось підтвердження цьому журналісти не знайшли, бо наявний в інтернеті офіційний збірник матеріалів конференції 2018 року має лише 144 сторінки, а збірник конференції 2019 року – 414 сторінок, остання з яких містить вихідні дані.

В обох із них роботи Киви відсутні.

Журналісти запитали координаторку обох конференцій Оксану Пархоменко-Куцевіл, чи брав у них участь Кива, однак пригадати нардепа вона не змогла.

Також до своєї дисертації Кива додав декілька довідок, які мають підтверджувати практичне значення його наукової роботи. Зокрема, довідку від ГО “Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління”, підписану Ольгою Руденко. Але, журналісти з’ясували, що підпис на цій довідці суттєво відрізняється від підпису Руденко на інших документах, що є у вільному доступі.

Раніше повідомлялося, що НАЗК викликало депутата “ОПЗЖ” Рабіновича для пояснень.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин