Кулеба візьме участь у засіданні глав МЗС країн НАТО

25.11.2022 в 16:56 Політика

Про це міністр повідомив під час онлайн-брифінгу.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на зустрічі НАТО в Ризі 1 грудня говоритиме про загрозу масштабного вторгнення РФ

Це формат 30+2: НАТО плюс Україна та Грузія - на тему безпеки Чорноморського регіону. Ключовою темою мого візиту, безумовно, буде загострення у зв’язку з нарощуванням російських сил на кордоні з Україною, небезпека можливого вторгнення Росії в Україну та кроки, які ми разом з євроатлантичними партнерами робимо, аби не допустити такого сценарію”, - сказав Кулеба.

Він повідомив, що скористається нагодою, щоб ознайомити колег із прогресом внутрішніх трансформацій України на її шляху до НАТО.

Окрім цього, міністр розцінює запрошення як хороший знак.

По-перше, це сигнал підтримки на тлі агресивних дій Росії. По-друге, це можливість обговорити поточну безпекову ситуацію та наші спільні дії. По-третє, це можливість узгодити позиції і очікування напередодні Мадридського саміту НАТО у 2022 році”, - додав Дмитро Кулеба.

Раніше також повідомлялося, що Саміт міністрів закордонних справ та розвитку країн G7 відбудеться у грудні в британському Ліверпулі.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин