Кремль обіцяє “не терпіти” поведінку Чехії та Болгарії

29.4.2021 в 14:49 Політика

Прессекретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що Росія не буде терпіти ставлення, яке демонструють Чехія та Болгарія

Про це Пєсков сказав в інтерв’ю програмі “Велика гра”, фрагмент якої був показаний в четвер на Першому каналі, повідомляє російське державне агентство ТАСС.

“Те, що зараз творять чехи, як до них приєднуються болгари, як до них в рамках цієї так званої горезвісної солідарності приєднуються балтійці та інші… Ми цього вже не терпимо. І ми чітко це демонструємо. І, як сказав Путін, так буде тепер далі”– заявив представник Кремля.

За словами Пєскова, Росія не залишить без відповідної реакції “безпідставні і провокаційні” звинувачення з боку Чехії та Болгарії.

“Росія реагує і буде реагувати. Без реакції подібні абсолютно неприйнятні провокаційні кроки і абсолютно неприйнятні, безпідставні, бездоказові звинувачення (на адресу) Росії не залишаться”, – заявив він.

Пєсков також поскаржився, що США і країни Європи вперто не хочуть сприймати бажання Росії бути з ними в добрих відносинах.

Раніше повідомлялося, що Путін готовий розмовляти з Зеленським, але не про Донбас.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин