Консула України в Молдові відсторонили через звинувачення у зґвалтуванні 17-ти річної

7.2.2020 в 14:37 · 76Переглядів Суспільство

Консула України в Бельцях відсторонили від виконання обов’язків після звинувачення про зґвалтування неповнолітньої громадянки Молдови

Про це повідомляє Наразі.Медіа із посиланням на місцеве видання “СП“.

Йдеться про ймовірне зґвалтування 17-річної дівчини, яке трапилось 4 лютого. У ньому початково підозрюються двоє чоловіків 37 і 38 років. Наразі співробітник консульства на волі через дипломатичний імунітет. Другий фігурант справи затриманий на 72 години.

Інформаційний портал “Deschide” також зазначає, що йдеться про консульство у Бельцях, яке діє окремо від посольства у Кишиневі. За даними видання , звинувачення стосується консула Олександра Сторожука.

У коментарі виданню МЗС України підтвердило початок слідства щодо українського дипломата у справі про зґвалтування.

Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції РМ повідомило посольству України про проведення слідчих дій компетентними органами цієї держави з метою перевірки заяви, що надійшла від громадянки Республіки Молдова про вчинення стосовно неї злочину консулом України в Бельцях“, – зазначило українське міністерство.

Молдовська сторона попросила, щоб український консул не покидав територію Молдови на час проведення слідчих дій.

У МЗС України відкрили дисциплінарне провадження. На час його проведення дипломат відсторонений від виконання посадових обов’язків.

ЗМІ, посилаючись на анонімні джерела в слідстві, повідомили, що серед них – один з консулів України в Бельцях і його поки не затримали, оскільки у нього дипломатичний імунітет.

Стрічка новин

Стрічка новин