Кличко закликав уряд передати Гостинний двір громаді міста

23.2.2021 в 17:25 Суспільство

Мер Києва Віталій Кличко на початку засідання Київради закликав уряд завершити передачу Гостинного двору громаді міста

Про це повідомляє його офіційний сайт.

За його словами, ситуація з Гостинним двором стає критичною.

“Ще хотів би наголосити. І знову звернутися до уряду. Ситуація з Гостинним двором стає критичною. Та виглядає сьогодні навмисним затягуванням передачі об’єкта у власність громади столиці. Таке враження, що хтось хоче, щоб будівля розвалилася! В мене немає іншого пояснення після того, як місто пройшло всі довгі процедури, домоглося передачі об’єкта в державну власність. Залишається один крок – передача в комунальну власність. І тут раптом Мінкульт заблокував те, чого так довго ми добивалися з громадою Києва”, – додав мер Києва.

Мер Києва наголосив, що поки тривають маніпуляції окремих чиновників, будівля Гостинного двору перебуває в аварійному стані. А місто не може розпочати її реконструкцію.

“Я вважаю таку позицію Міністерства культури безвідповідальною і шкідливою! Уряд повинен нарешті поставити крапку в цій епопеї”, – підкреслив Кличко.

Нагадаємо, Гостинний двір – пам’ятка національного значення, об’єкт культурної спадщини на Контрактовій площі (на Подолі) в Києві. Зведений в 1809 році замість старого двору (1760-ті роки, архітектор Іван Григорович-Барський).

Раніше повідомлялося, що “Укравтодор” готовий добудувати Подільський міст у Києві.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин