Кадиров вимагає від ФБР гроші за фото з “кухарем Путіна”

4.3.2021 в 10:44 Суспільство

Кадиров жартома вимагає від ФБР 250 тисяч доларів готівкою за фото з “кухарем Путіна”

Про це йдеться на Telegram-каналі Кадирова.

Глава Чечні Рамзан Кадиров вирішив пожартувати над ФБР, він опублікував фото з російським бізнесменом Євгеном Пригожиним, якого раніше оголосили в розшук, і зажадав 250 тисяч доларів винагороди за повідомлення про його місцезнаходження.

“Я дізнався, що за інформацію про знаходження петербурзького бізнесмена Євгена Пригожина ФБР готове виплатити аж 250 тисяч доларів.

Упустити таку щедру винагороду було б нерозумно, тому офіційно заявляю: Євген Пригожин знаходиться у мене в гостях в Грозному.

З почуттям виконаного громадянського обов’язку готовий безсоромно отримати заслужену премію, але з однією умовою – візьму тільки готівкою” – написав Кадиров.

Кадиров додав, що віддає перевагу валізі з купюрами по 20 доларів готівкою, бо його “іноземні рахунки з мільйонами доларів були заблоковані через санкції Євросоюзу та США”.

Після передачі грошей Кадиров обіцяє “повідомити точне місцезнаходження” Пригожина: “в даний момент він поруч зі мною і навіть не підозрює, що його чекає подорож в країну ковбоїв”.

Раніше повідомлялося, що США та Велика Британія запровадили санкції проти оточення Кадирова.

Стрічка новин

Стрічка новин