Новостворений уряд відкликав скандальний законопроєкт “Про працю”

5.3.2020 в 17:31 · 12Переглядів Політика

Наприкінці минулого року законопроєкт про працю був схвалений урядом Олексія Гончарука і відправлений на розгляд до Верховної Ради

Кабінет міністрів відкликав новий законопроєкт “Про працю” (№2708). Про це повідомляє Наразі.Медіа із посиланням на сайт парламенту.

Скандальний проєкт закону був схвалений урядом Олексія Гончарука і відправлений на розгляд до Верховної Ради. Він передбачав, що роботодавці за своєю ініціативою зможуть звільняти співробітників, але лише на тих підставах, які будуть прописані в трудовому договорі.

Раніше Кабмін під керівництвом Олексія Гончарука схвалив законопроект про працю, який покликаний зберегти і розширити соціальні права працівників. Також користуючись законом уряд планував збільшити кількість легальних робочих місць, забезпечити рівні можливості для чоловіків і жінок та гармонізувати українське законодавство з європейським.

Тимофій Милованов заявив, що законопроект “Про працю” посилює права найманих працівників, якщо порівняти його з чинним законодавством у цій сфері. Поданий законопроект викликав невдоволення з боку профспілок, які назвали документ “трудовим рабством”, що дозволяє безпідставно звільняти працівників.

Стрічка новин

Стрічка новин