Харківського нацгвардійця, який зник у відпустці, знайшли затриманим ФСБ на Росії

10.2.2020 в 13:13 · 39Переглядів Армія

Харківського військовослужбовця затримали начебто за незаконний перетин кордону із Російською Федерацією

Про це повідомляє Наразі.Медіа із посиланням на прес-службу Східного оперативно-територіального об’єднання НГУ .

За відомостями співрозмовників агентства, військовослужбовець Національної гвардії України з Харкова був затриманий начебто під час нелегального перетину кордону з Росією. Справою займається Державне бюро розслідувань.

За відомостями НГУ, військовослужбовець за контрактом, який проходить службу у військовій частини 3017 у Харкові, з 15 січня по 29 січня 2020 року знаходився у щорічній основній відпустці (без виїзду за кордон України) та мав повернутися до військової частини 30 січня 2020 року.

Однак 30 січня він не прибув з щорічної основної відпустки, про що було повідомлено військового прокурора Харківського гарнізону та призначено службове розслідування.

3 лютого від Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України до військової частини надійшла інформація про те, що 22 січня 2020 року від прикордонної служби ФСБ РФ отримано факсимільним зв’язком повідомлення про затримання за порушення режиму державного кордону РФ громадянина України 1997 року народження, у якого при собі не було документів, що посвідчують особу.

28 січня 2020 року російською стороною повідомлено, що відносно затриманого громадянина України, порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 322 КК РФ “Незаконне перетинання державного кордону“, – зазначили у НГУ.

Теги:

Стрічка новин

Стрічка новин