Гончарук заплатив 84 тисячі, щоб хтось розібрався, чим він був зайнятий

20.2.2020 в 16:42 · 61Переглядів Суспільство

У мережі розгорівся скандал після презентації Кабміну

Про це повідомив нардеп від “Слуги народу” Максим Бужанський у своєму Telegram-каналі, передає Наразі.Медіа.

Після презентації Кабміну, який днями представив 100 своїх досягнень за півроку, розгорівся скандал. З’ясувалося, що до підготовки звіту залучили підрядників – PR-агентство. За це з бюджету заплатили 84 тисячі гривень.

Пізніше з’ясувалося, що Кабмін через cайт Prozorro оголосив тендер на послуги з підготовки та публічної презентації звіту про результати діяльності Кабміну в 2019 році. Тендер на суму 84 тис. грн отримало ТОВ “Магонова і партнери”.

Бужанський зауважив, що Кабінет Міністрів, з усіма своїми зарплатами і космічними преміями, навіть не спромігся підготувати звіт про виконану роботу. І широким жестом жбурнув з бюджету 84 тисячі, надавши цю можливість приватної компанії.

У зв’язку з цим, питання. Чи вистачило Магонова і партнерам цих 84 тисяч. Яким чином вони дізналися про це непросте завдання. Чи часто Кабмін звертається до них з такими проханнями”.

Пізніше він оприлюднив фото жінки, яка виграла конкурс на виготовлення презентації Кабміну і написав, що вона є дружиною одного з топ-менеджерів “Нафтогазу”.

Нам не потрібен був піар кабміну за бюджетні 84 тисячі. Нам потрібен був звіт Кабміну. ​​Реальний звіт кабміну, зроблений його співробітниками. А піар кабміну всім вже остогидло до чортиків, від нього Пороста нудить. І ми все розуміємо, про що йдеться. Піар потрібен там, де цифри жахливі“, – додав Бужанський.

Стрічка новин

Стрічка новин