Гончаренка хочуть “жорстко покарати” у ПАРЄ за демонстрацію прапора України (ВІДЕО)

20.4.2023 в 16:11 Політика

У вівторок під час засідання Парламентської асамблеї Ради Європи стався конфлікт між українським депутатом та президентом ПАРЄ Ріком Дамсом

Про це повідомляє “Європейська правда“.

Інцидент стався під час обговорення доволі рядового документа – доповіді за назвою “Бачення асамблеї щодо стратегічних пріоритетів Ради Європи”.

На початку дебатів право виступу отримав український депутат Олексій Гончаренко (фракція ВР  “Європейська солідарність”), якого уповноважила виступати політична група консерваторів. Він звернув увагу на те, що в документі відсутні згадки про збройні конфлікти між державами-членами РЄ.

– У звіті немає ані слова про територіальну цілісність, про суверенітет країн-членів, про мирне вирішення конфліктів, хоча у Європі тривають війни. Мені здається, що багато з нас про це забули. Я і взяв з собою цей прапор, погляньте на нього, – пояснював він, однак у цей момент його перебив президент ПАРЄ Рік Дамс.

– Пане Гончаренко, це не дозволено в асамблеї! – обірвав той виступ українського депутата.

– А в чому проблема? Це наш національний прапор, від військового, який воював за свободу та незалежність нашої держави і загинув, – заперечив Гончаренко.

Раніше повідомлялося, що у ПАРЄ Гончаренку заборонили демонструвати прапор України з передової.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин