Голова ДБР Венедіктова вимагає скасувати амністію майданівців

20.2.2020 в 17:07 · 40Переглядів Суспільство

Виконуюча обов’язки голови Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова вимагає скасувати закон про амністію для учасників Революції Гідності

Тимчасова виконувачка обов’язків директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова заявила, що очолюване нею відомство “робить все“, щоб справи, пов’язані з подіями на Майдані 2013-2014 років були доведені до “логічного і справедливого завершення“. Про це вона заявила у інтерв’ю виданню “Лівий берег”, передає Наразі.Медіа.

Шоста річниця Майдану. Лунають гучні заяви, гасла, традиційні обіцянки. Перші смерті: Нігоян, Сеник, Жизневський – ми досі не знаємо, хто винен в цих смертях. 2,5 тисячі постраждалих осіб, 78 загиблих цивільних громадян України, 13 загиблих правоохоронців. 14 тисяч томів справ кримінальних проваджень – всі ми хочемо знати правду, всі ми прагнемо справедливості“, – заявила Венедіктова.

Вона додала, що ДБР ініціювало законодавчі зміни щодо притягнення до відповідальності, зокрема, і тих, “хто зараз переховується за кордоном“.

Крім того, ми розробили законопроект про заочне засудження, який було направлено всім головам фракцій та Денису Монастирському (голова комітету з питань правоохоронної діяльності – ред.). Дуже сподіваємось, що депутати його підтримають. Оскільки далі ми не можемо рухатися. Я розумію, що цю ініціативу не підтримає широке коло осіб, оскільки заочне засудження стосуватиметься всіх… Але без цього, повторюсь, рухатися далі неможливо”, – заявила Венедіктова.

Нагадаємо, що вчора Печерський районний суд Києва відпустив з-під варти звинувачуваного у вбивстві співробітника спецпідрозділу “Омега”.

Стрічка новин

Стрічка новин