ФСБ Росії відреагувала на розслідування CNN про спецоперацію з “вагнерівцями”

8.9.2021 в 16:51 Політика

У Федеральній службі безпеки заявили, що інформація про участь Центрального розвідуправління США є правдивою

Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на представника ФСБ РФ.

“Ми повністю підтверджуємо інформацію, яку опублікував телеканал CNN. Вона абсолютно достовірна, дуже обʼєктивно вони показали роль ЦРУ, тому цю інформацію ми вважаємо достовірною”, — сказав представник спецслужби.

За його словами, групу громадян РФ (“вагнерівців”) до Білорусі заманили Головне управління розвідки України та СБУ під керівництвом ЦРУ.

“Був вкид у КДБ республіки [Білорусь] про те, що ці люди приїхали для участі в масових заворушеннях на боці опозиції, білоруські партнери тому так і зреагували. Ну, а потім все стало на свої місця”, — заявив представник ФСБ і додав, що можливу зірвану операцію України ФСБ розцінює як «сплановане викрадення” громадян Росії з території третьої країни й “акт держтероризму”.

Розслідування CNN

Телеканал CNN 7 вересня з посиланням на трьох колишніх представників української розвідки повідомив, що ЦРУ допомагало Україні організувати операцію із затримання 33 росіян, надаючи фінансову, технічну та консультаційну допомогу під час організації операції.

Американський високопосадовець назвав твердження неправдивими. Він запевнив, що розвідка США була поінформована про операцію, однак ніякого стосунку до неї не мала.

Раніше повідомлялося, що ФСБ затримала в Севастополі “українського шпигуна”.

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин