ФОПовці підуть на штурм Ради

1.12.2020 в 15:13 · 64Переглядів Суспільство

 Представники акції “SaveФОП” заявили, що залишаться стояти під ВР цілодобово та готові йти на штурм через рішення парламенту про щодо касових апаратів

Про це повідомляє “SaveФОП“.

“Всі, хто сьогодні проголосував за цей ганебний законопроєкт, наші вороги. Вони наражають вас, ваших рідних, ваших дітей на голоду смерть… Що ви, нардепи, отримали всі за це голосування? Вони продали нас, за якусь подачку і зливають в унітаз. Ми тут залишаємось, чергуємо, від’їжджаємо-приїжджаємо. Є єдиний варіант – показати й перемогти. Сьогодні закликаємо максимально всіх залишитися, сцену ми не збираємо, ми стоїмо тут і проводимо далі акцію”, – заявили зі сцени організатори акції.

Зазначимо, що зі сцени виступають представники ФОПів. Організатори акції заявили, що не вірять політикам. Також представник організаторів наголосив, що вони у разі необхідності готові йти навіть на штурм, хоча наразі сподіваються вирішити питання акцією протесту.

“Стоїмо, набираємо сили, і не дай Боже, коли нас буде тут сотня тисяч – підемо на штурм. Тоді ми підемо разом, назавжди й до кінця”, – сказав учасник акції зі сцени.

Також раніше повідомлялося, що ФОПовці перекрили рух у центрі Києва.

Стрічка новин

Стрічка новин