“Динамо” зіграло внічию з “БАТЕ”

12.2.2020 в 12:40 · 14Переглядів Спорт

Вперше за шість поєдинків кияни не змогли перемогти.

Підопічні Олексія Михайличенка на зборах у Тереччині, у контрольному товариському матчі не змогли переграти білоруський “БАТЕ”, повідомляє “Наразі.Медіа”.

З перших хвилин “біло-сині” активно розпочали поєдинок. Високий пресинг та тиск на оборону “БАТЕ” дався взнаки. Караваєв та Русин могли організувати швидкий гол, але оборона білорусів впоралася з атакою.

На 34-ій хвилині динамівці відкрили рахунок. Відзначився Вербич після передачі Кендзьори.

До перерви подвоїти перевагу міг Русин, але після його пострілу голкіпер “БАТЕ” впорався зі шкіряним.

На 68-ій хвилині Шеєлєв збив у штрафному майданчику киян Драгуна. Пенальті. Сам же Дагун його і реалізував.

Після пропущеного м’яча кияни заграли інтенсивніше та агресивніше. Проте, організувати фінальний штурм борисівців “біло-синім” не вдалось. 1:1.

Нагадаємо, свій наступний товариський поєдинок “Динамо” проведе сьогодні проти казахстанського “Тоболу”.